.

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Logistyka wojskowa

Oferta Oferta współpracy w zakresie kompleksowych usług Military Cargo

Przedstawiamy ofertę współpracy w zakresie kompleksowych usług Military Cargo. Specjalizujemy się w organizacji transportów we wszystkich modułach: lądowym, morskim, lotniczym i kolejowym. Nasze usługi obejmują również magazynowanie w nowoczesnym obiekcie o powierzchni 10 000 m², zlokalizowanym we Wrocławiu. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w obsłudze sektora militarnego, możemy zaoferować rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i najwyższą jakość obsługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza i doświadczenie sprostają Państwa oczekiwaniom, zapewniając pełne zadowolenie i bezpieczeństwo transportu.

van

Szybkość gwarantowania stawek
Dzięki efektywnemu systemowi zarządzania oraz szerokiej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie przedstawić odpowiednie i efektywne rozwiązania w czasie krótszym niż 24h. Pozwala to na lepsze planowanie budżetu logistycznego i szybką reakcję na dynamiczne potrzeby rynku. Doskonale wiemy, jak istotne jest to dla klientów związanych z branżą military.
Serwis 24/7
Nasz zespół specjalistów jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala nam dopasować się do różnych stref czasowych. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne na każdym etapie realizacji zleceń, od planowania transportu po finalne dostarczenie ładunku. Niezależnie od godziny, zawsze jesteśmy gotowi do działania.
Dostawy do każdego miejsca
Nasza firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem w organizacji dostaw do najbardziej odległych i trudno dostępnych miejsc na świecie. Posiadamy zasoby oraz zespół ekspertów, który sprawnie zarządza logistyką w skomplikowanych warunkach, zapewniając terminową i bezpieczną dostawę.
Monitorowanie przesyłek
Zdajemy sobie sprawę, z tego, jak ważna jest odpowiednia komunikacja przy tak wrażliwym produkcie jak Military Cargo. Staramy się by nasi klienci na bieżąco znali statusy swoich przesyłek, a o problemach, które napotkaliśmy informujemy od razu i gwarantujemy odpowiednie rozwiązanie.

Dołącz do grona naszych klientów!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

E-mail: g.liberek@ecelogistics.pl

tel: +48 796 394 424

lub wypełnij formularz kontaktowy.

Oddzwonimy!

 

 
    Sprawdź pozostałe usługi ECE Logistics.

    Logistyka sklepów internetowych - EUROCOMMERCE

    Dostawa cross-border mebli i innych towarów ponadgabarytowych - EUROCOMMERCE XXL

    Usługi transportowe i logistyczne - ECE Logistics