.

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Logistyka w ECE Logistics

Od Od czego zaczynaliśmy?

ECE Logistics od 2004 zajmuje się transportem ekspresowym oraz drogowym przewozem towarów busami do 3,5 t. Początkowo swoją działalność prowadziła pod nazwą Euro Cargo Express. Rozwój doprowadził do zmiany nazwy i rozszerzenia zakresu usług transportowych i logistycznych. Działalność ECE Logistics oparta jest na wieloletnim doświadczeniu na rynku transportowym, czego efektem jest kompleksowa i profesjonalna obsługę transportu i logistyki w całej Europie.

van

Tak działamy teraz
W 2016 roku ECE Logistics weszło na rynek logistyki magazynowej, tworząc jedną z dobrze dziś znanych w branży e-commerce marek: EUROCOMMERCE. Po 6 latach powstał również magazyn zajmujący się logistyką kontraktową.
Co zapewniamy?
Realizujemy kompleksową obsługę logistyczną, łącząc różne dziedziny naszej działalności. Dzięki temu proces dostaw towarów naszych klientów jest zoptymalizowany na każdym etapie.
Dlaczego warto?
Nowoczesny magazyn klasy A, zaangażowany zespół i wsparcie firmy transportowej, działającej na rynku od 18 lat! Czego więcej potrzebujesz, aby twoja logistyka działa jak szwajcarski zegarek?